• Władze szkoły

      • dr Iwona Borawska
      • dr Iwona Borawskadyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna, klasa 1A
      • mgr Bożena Wykowska
      • mgr Bożena Wykowskawicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna klasa 3 B
      • mgr Małgorzata Kuczewska
      • mgr Małgorzata Kuczewskawicedyrektor, język polski
  • Kadra Pedagogiczna

      • mgr Jolanta Kozłowska
      • mgr Jolanta Kozłowskapedagog, klasa 8B
      • mgr Katarzyna Gryczewska
      • mgr Katarzyna Gryczewskapsycholog
      • mgr Magdalena Tyszka
      • mgr Magdalena Tyszkalogopeda
      • mgr Beata Nowacka
      • mgr Beata Nowackarewalidacja
      • mgr Izabela Bargielska
      • mgr Izabela Bargielskarewalidacja, nauczyciel wspomagający
      • mgr Katarzyna Karpińska / mgr Anna Gromadzka
      • mgr Katarzyna Karpińska / mgr Anna Gromadzkaoddział przedszkolny - 0A
      • mgr Milena Bistroń / mgr Agata Jastrzębska
      • mgr Milena Bistroń / mgr Agata Jastrzębska oddział przedszkolny - 0B
      • mgr Sylwia Jankowska / mgr Sylwia Karasińska
      • mgr Sylwia Jankowska / mgr Sylwia Karasińskaoddział przedszkolny - 0C
      • mgr Judyta Kuciel
      • mgr Judyta Kucieledukacja wczesnoszkolna, klasa 1A
      • mgr Elżbieta Polakowska
      • mgr Elżbieta Polakowskaedukacja wczesnoszkolna, klasa 1B
      • Barbara Grądzka
      • Barbara Grądzkaedukacja wczesnoszkolna, klasa 1C
      • mgr Monika Kozikowska
      • mgr Monika Kozikowskaedukacja wczesnoszkolna, klasa 1D
      • mgr Anna Mioduszewska
      • mgr Anna Mioduszewskaedukacja wczesnoszkolna, klasa 2A
      • mgr Małgorzata Kadłubowska
      • mgr Małgorzata Kadłubowskaedukacja wczesnoszkolna, klasa 2B
      • mgr Barbara Porwoł
      • mgr Barbara Porwołedukacja wczesnoszkolna, klasa 2C
      • mgr Justyna Zduńczyk
      • mgr Justyna Zduńczykedukacja wczesnoszkolna, klasa 3A
      • mgr Monika Kowalska
      • mgr Monika Kowalskaedukacja wczesnoszkolna, klasa 3B
      • mgr Małgorzata Juchimowicz
      • mgr Małgorzata Juchimowiczedukacja wczesnoszkolna, klasa 3C
      • mgr Grażyna Fiertek
      • mgr Grażyna Fiertekklasa 4A, matematyka
      • mgr Aneta Leszak
      • mgr Aneta Leszakklasa 5A, przyroda
      • mgr Dorota Daniszewska
      • mgr Dorota Daniszewskaklasa 5B, matematyka
      • mgr Katarzyna Kacprowska
      • mgr Katarzyna Kacprowskaklasa 5C, język angielski
      • mgr Olga Janucik
      • mgr Olga Janucikklasa 5D, język angielski
      • mgr Agnieszka Faryna
      • mgr Agnieszka Farynaklasa 5E, język polski
      • mgr Michał Leszak
      • mgr Michał Leszakklasa 6A, biologia, geografia
      • mgr Wioletta Wądołowska
      • mgr Wioletta Wądołowskaklasa 6B, język polski
      • mgr Urszula Nadrowska
      • mgr Urszula Nadrowskaklasa 6C, język angielski
      • ngr Natalia Łebkowska
      • ngr Natalia Łebkowskaklasa 6D, chemia, fizyka
      • mgr Henryka Dąbrowska
      • mgr Henryka Dąbrowskaklasa 7A, język polski
      • mgr Anna Wiśniewska
      • mgr Anna Wiśniewskaklasa 7B, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie fizyczne, doradztwo zawodowe
      • mgr Jadwiga Tomaszewska
      • mgr Jadwiga Tomaszewskaklasa 7C, historia
      • mgr Anna Kozikowska
      • mgr Anna Kozikowskaklasa 8A, matematyka
      • mgr Iwona Dudek
      • mgr Iwona Dudekklasa 8C, język polski
      • mgr Emilia Tesz
      • mgr Emilia Teszjęzyk angielski
      • mgr Iwona Kulka
      • mgr Iwona Kulkajęzyk niemiecki, informatyka
      • mgr Andrzej Piotrowski
      • mgr Andrzej Piotrowskiplastyka, technika, muzyka
      • mgr Krzysztof Lipski
      • mgr Krzysztof Lipskimuzyka, informatyka
      • mgr Jan Kraiński
      • mgr Jan Kraińskiinformatyka
      • mgr Agnieszka Dzierma
      • mgr Agnieszka Dziermareligia
      • ks. Paweł Szabłowski
      • ks. Paweł Szabłowskireligia
      • mgr Regina Parzych
      • mgr Regina Parzychreligia, wychowanie do życia w rodzinie
      • mgr Jarosław Świątkiewicz
      • mgr Jarosław Świątkiewiczwychowanie fizyczne
      • mgr Krzysztof Rychter
      • mgr Krzysztof Rychterwychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
      • mgr Marcin Piotrowski
      • mgr Marcin Piotrowskiwychowanie fizyczne
      • mgr Piotr Dziekoński
      • mgr Piotr Dziekońskiwychowanie fizyczne
      • mgr Aleksandra Florczyk
      • mgr Aleksandra Florczyknauczyciel wspomagający
      • mgr Aleksandra Gumkowska
      • mgr Aleksandra Gumkowskanauczyciel wspomagający
      • mgr Ewa Duchnowska
      • mgr Ewa Duchnowskanauczyciel wspomagający
      • mgr Małgorzata Baranowska
      • mgr Małgorzata Baranowskanauczyciel wspomagający
      • mgr Marta Ostrowska
      • mgr Marta Ostrowskanauczyciel wspomagający
      • mgr Żaneta Konopka
      • mgr Żaneta Konopkanauczyciel wspomagający
      • mgr Beata Wadowska
      • mgr Beata Wadowskabiblioteka, technika
      • mgr Dorota Kaja
      • mgr Dorota Kajabiblioteka, świetlica
      • mgr Ewa Napiórkowska
      • mgr Ewa Napiórkowskaświetlica
      • mgr Katarzyna Sobuta
      • mgr Katarzyna Sobutaświetlica
      • mgr Marta Kowalczyk-Bożomańska
      • mgr Marta Kowalczyk-Bożomańskaświetlica
  • Pracownicy administracji i obsługi

      • mgr Beata Ekstowicz
      • mgr Beata Ekstowiczksięgowość, główna księgowa
      • Katarzyna Rutkowska
      • Katarzyna Rutkowskaksięgowość, referent ds. finansowo-księgowych i kadr
      • Anna Dąbrowska
      • Anna Dąbrowskaopieka medyczna, lic. pielęgniarka
      • Monika Zaczek
      • Monika Zaczekadministracja, referent
      • Ewa Cwalina
      • Ewa Cwalinakierownik gospodarczy
      • Tadeusz Rogiński
      • Tadeusz Rogińskipracownik obsługi, konserwator
      • Elżbieta Wiktorzak
      • Elżbieta Wiktorzakpracownik obsługi, woźna
      • Joanna Dąbrowska
      • Joanna Dąbrowskapracownik obsługi, szatniarka
      • Dorota Kalinowska
      • Dorota Kalinowskapracownik obsługi, sprzątaczka
      • Edyta Węgrowska
      • Edyta Węgrowskapracownik obsługi, sprzątaczka
      • Małgorzata Młynarczyk
      • Małgorzata Młynarczykpracownik obsługi, sprzątaczka
      • Wanda Niewiarowska
      • Wanda Niewiarowskapracownik obsługi, sprzątaczka
      • Maria Budrik
      • Maria Budrik intendent
      • Barbara Dobrowolska
      • Barbara Dobrowolskakucharka
      • Anna Tchórzewska
      • Anna Tchórzewskapomoc kuchenna
      • Grażyna Sulkowska
      • Grażyna Sulkowskapomoc kuchenna
      • Jolanta Dzbeńska
      • Jolanta Dzbeńskapomoc kuchenna
      • Aleksandra Paras
      • Aleksandra Paraspomoc nauczyciela
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży, ul. Kierzkowa 7
      • lomzasp4@wp.pl
      • (86) 216-27-52
      • ul. Kierzkowa 7
  • Galeria zdjęć

    • Dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia
    • „ Jak długo w sercach naszych, choć kropla polskiej krwi …”
    • Europejski Dzień Języków Obcych
    • Zdjęcia szkoły