• Statut Rady Rodziców

• Drodzy Rodzice!

• Na zebraniu trójek klasowych 21 września 2023 roku, wspólnie i jednogłośnie podjęliśmy uchwałę o zmianie dotychczasowej wysokości składek na Radę Rodziców.

Wynoszą one odpowiednio:
        - 100 zł jeśli w SP 4 uczy się jedno dziecko
        - 80 zł jeśli w SP 4 uczy się dwójka dzieci (po 80 zł za jedno dziecko czyli 2x80 zł)
        - 60 zł jeśli w SP 4 uczy się 3 lub więcej dzieci (3x60 zł, 4x60 zł)
        Wiemy, że wpłata na Radę Rodziców jest dobrowolna i rozumiemy że jednorazowo może to być duży koszt, dlatego prosimy o wpłaty także w ratach. Od swojej strony gwarantujemy, że pieniążki są wydatkowane w gospodarny sposób i dokładamy wszelkich starań, by poprzez różne podejmowane działania i inicjatywy skorzystały z nich wszystkie nasze dzieci.

Wpłat można dokonywać u wychowawców klas a także na numer konta Rady Rodziców:
        SBR Bank 78 8769 0002 0550 6187 2000 0010. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka i koniecznie klasę.

Czekamy też nieustannie na Państwa uwagi i pomysły pod adresem mailowym: radarodzicowsp4lomza@gmail.com

• Gablota informacyjna Rady Rodziców

• Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za montaż i udostępnienie gabloty informacyjnej przed wejściem do szkoły. Od dziś będziemy tam zamieszczać informacje na temat bieżących działań rady Rodziców.

• Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców jak i dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami, wskazówkami, pomysłami, uwagami dotyczącymi szkoły. Wszystkie informacje prosimy przesyłać na nasz adres e-mail:  radarodzicowsp4lomza@gmail.com

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży ul. Kierzkowa 7, 18-400 Łomża

nr konta SBR Bank78 8769 0002 0550 6187 2000 0010

W tytule należy wpisać -Imię i nazwisko dziecka, klasa

Pozostajemy do dyspozycji.

• Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców działającej w naszej szkole za dofinansowanie wyjazdu dziewcząt na zawody sportowe w kwocie 1200 zł.
      Tekst: Bożena Wykowska

• Rada Rodziców wspiera najmłodszych

Z funduszy Rady Rodziców zostały zakupione dyplomy dla uczniów klas pierwszych z okazji uroczystości ślubowania i pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 4, która odbyła się 30 października 2020r.. Dyplomy ufundowane zostały również dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z okazji uroczystości pasowania na przedszkolaka, która odbyła się 10 listopada.

Tekst: Bożena Wykowska
      Zdjęcia: Marta Bożomańska

• Kolorowa ścieżka sportowa

Wokół budynku naszej szkoły powstaje kolorowa ścieżka sportowa. Kolorowe gry chodnikowe wzbudzają duże zainteresowanie uczniów w każdym wieku i zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Społeczność szkolna dziękuje Radzie Rodziców za wsparcie tej inicjatywy kwotą 1200 PLN. Zachęcamy rodziców do wsparcia realizacji dalszej części gier chodnikowych.

Więcej zdjęć w Albumie Fotograficznym https://sp4lomza.edupage.org/album/

• Szafki

Ze środków Rady Rodziców zakupione zostały szafki dla uczniów. Teraz każdy uczeń z klas 6,7,8 może zostawić swoje przybory szkolne, książki lub strój sportowy we własnej szafce, znacząco zmniejszając wagę plecaka. Na ten cel przeznaczone zostało 10000 PLN ze środków Rady Rodziców.