• Mikołajki w 0-III

• Podtrzymując mikołajkową tradycję 6 grudnia w szkole zrobiło się czerwono i słodko. Uczniowie od rana biegali w mikołajkowych strojach i z bożonarodzeniowymi emblematami.
            Samorząd szkolny pod kierunkiem Uli Kowalewskiej i wsparciem uczniów klasy VII b zorganizowali pełną gier, quizów i tańca mikołajkową zabawę. Głównym jej bohaterem był Mikołaj zaopatrzony w pękaty worek pełen słodyczy.

Część klas uczestniczyła w koncercie Filharmonii Łomżyńskiej „Pozytywka”, podczas którego aktywnie włączali się śpiew melodii pod kierunkiem Aurelii Luśni z towarzyszeniem zespołu muzyków. Były też słodkie niespodzianki dla każdego ucznia.
            Skorzystaliśmy również z oferty Mikołajek miejskich zorganizowanych na Starym Rynku. Wiele klas odwiedziło już lub jeszcze odwiedzi Mikołaja w Muzeum Północno-Mazowieckim.
            Tekst i zdjęcia: Bożena Wykowska

• Półfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci w Koszykówce

• Zgodnie z komunikatem Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego z dnia 30.11.2019 nasza szkoła jest organizatorem rozgrywek półfinału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt. Komunkat: id_pk_ko.pdf

Marcin Piotrowski

• Opłaty za obiady w grudniu

• Opłata za obiady w grudniu    dla uczniów klas I-VIII wynosi

15 dni * 3,70zł =  55,50zł

Uwaga! Nieobecności za miesiąc grudzień odpisywane będą tylko w grudniu.

Podaną kwotę  należy uiszczać przelewem na konto: 28 1560 0013 2552 4806 7000 0001

do 7 grudnia2019r.     podając imię i nazwisko dziecka oraz  klasę

Uczniowie, których rodzice nie dokonają wpłaty w podanym terminie,  od dnia 12.12.2019r.  nie będą mogli przebywać w stołówce.

• Kontakty

• Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży, ul. Kierzkowa 7
        • lomzasp4@wp.pl
        • (86) 216-27-52